Podstawowe Posłuszeństwo dla Absolwentów Psiego Przedszkola i psów powyżej 6go miesiąca…..

Kurs GRUPOWY PODSTAWOWE POSŁUSZEŃSTWO dla absolwentów Psiego Przedszkola oraz psów po 6miesiącu życia to;

– nauka bezpośrednio od Mistrza Świata,

– opieka dwóch trenerów,

– małe, kameralne grupy (max 6 kursantów)

– rozwiązywanie problemów na bieżąco,

– dostęp do zamkniętej grupy szkoleniowej na FB z instruktażem po każdych zajęciach, skryptem z zajęć, analizą przypadków, możliwością dyskusji….

– różnorodność zajęć (różne tereny, bodźce, sytuacje, aranżacje możliwych sytuacji, z którymi musi zmierzyć się pies, a które czyhają na niego w życiu codziennym),

– wiele,wiele innych,

Kurs obejmuje 11 spotkań treningowych na placu i w warunkach miejskich oraz spacery socjalizacyjne. Zajęcia trwają około 60 minut. Ideą jest pogłębienie relacji pomiędzy przewodnikiem a psem, wzajemne zrozumienie potrzeb, skuteczna motywacja ( z wykorzystaniem odpowiednich technik zabawy, nagród) oraz rozwój psa,przy jednoczesnym uwzględnieniu indywidualnego temperamentu danego psa, możliwości i predyspozycji. Program szkolenia obejmuje między innymi naukę trwania, skupienia, samokontroli psa w warunkach rozproszeń czy silnego pobudzenia. Do treningu wprowadzamy takie elementy jak; skuteczne przywołanie/odwołanie,naukę skupiania uwagi na przewodniku w rozproszeniach i przy użyciu różnych bodźców, doskonalenie chodzenia na luźnej smyczy w warunkach miejskich.

W czasie trwania kursu otrzymujecie Państwo dostęp do grupy szkoleniowej na FB, dzięki czemu możecie korzystać z porad, informacji i ciekawych wiadomości. Otrzymujecie również skrypt z zajęć, filmiki instruktażowe i naszą pomoc.

Startujemy 20.03. godzina 10:00, zapisy pod nr telefonu 510878534